DevelosAplikacje na zamówienie

Aplikacje na zamówienie

Aplikacje na zamówienie pozwolą Ci w pełni dopasować funkcje i wygląd oprogramowania do potrzeb firmy. Specjaliści Develos stworzą je dla Ciebie szybko, skutecznie i przy wykorzystaniu najlepszych, najnowocześniejszych technologii!

Nasze mocne strony

Projekty "pod klucz"
Każda tworzona przez nas aplikacja przechodzi kompleksowy proces budowy. Po dokładnym zrozumieniu wymagań, opracowujemy koncepcję, proponujemy architekturę, a po jej zatwierdzeniu przystępujemy do realizacji.
Działamy globalnie
Nasza doświadczona firma specjalizuje się w różnorodnych projektach, oferując kompleksowe usługi klientom na skalę światową - od rynku krajowego po kraje skandynawskie i Stany Zjednoczone.
Transparentny status
Wiemy, że postępy są kluczowe. Zapewniamy ciągły dostęp do szczegółowych informacji dotyczących aktualnych etapów projektu, co nie tylko umacnia, ale także zacieśnia nasze relacje, oparte na pełnej transparentności.
Wsparcie i obsługa
Rozumiemy, że proces wydania wersji produkcyjnej nie oznacza zakończenia prac. Dlatego dostarczamy wsparcie techniczne oraz zapewniamy kompleksową opiekę nad Twoim rozwiązaniem tak długo, jak nas potrzebujesz.

Aplikacje na zamówienie – komu się przydadzą?

Aplikacje na zamówienie cieszą się obecnie dużą popularnością. Jest ku temu kilka powodów. Przede wszystkim to dobra opcja dla firm, które nie posiadają zasobów na stworzenie własnej aplikacji i bezpośrednie zarządzanie projektami IT.

Wiele przedsiębiorstw, w szczególności małych i średnich, nie może sobie pozwolić na utrzymywanie całego działu IT. Ewentualnie nie ma ku temu potrzeby, ponieważ większe potrzeby związane z rozwiązaniami informatycznymi pojawiają się u nich jedynie okazjonalnie.

Nawet w przypadku dużych firm delegowanie tworzenia aplikacji na zamówienie jest często stosowane, jako że pozwala oszczędzić czas i uprościć procesy w przedsiębiorstwie, a także jego strukturę.

Wady i zalety aplikacji na zamówienie

Tworzenie aplikacji na zamówienie przez zewnętrzną firmę to sposób na oszczędność środków i przyspieszenie całego procesu. Jeśli firma chciałaby stworzyć oprogramowanie sama i nie ma jeszcze całego niezbędnego do tego zespołu, musiałaby poświęcić dużo czasu i pieniędzy na rekrutację i wdrażanie nowych pracowników. Wsparcie całego zespołu ekspertów pozwala błyskawicznie wystartować z projektem.

Wybór zaufanego, doświadczonego wykonawcy gwarantuje bezpieczeństwo aplikacji webowych i innych (m.in. wdrożenie rozwiązań chroniących dane użytkowników), a także pozwala w pełni wykorzystać potencjał nowych technologii.

Za wadę aplikacji na zamówienie można uznać brak bezpośredniego nadzoru nad projektem. Pewne rozwiązania pozwalają jednak zminimalizować związane z tym ryzyko. W Develos dbamy o przeprowadzanie regularnych spotkań statusowych, aby omówić postępy w pracach, a także dajemy klientowi dostęp do platformy testowej, dzięki czemu może zobaczyć aktualny stan aplikacji na własne oczy.

Co więcej?

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Analiza Biznesowa
Aplikacje Mobilne
Rozwiązania Chmurowe
Analiza Big Data
Rozwój Iteracyjny
Personalizacja Aplikacji
E-commerce
Testy Bezpieczeństwa
Dokumentacja i Szkolenia

Czy warto zamówić aplikację dla siebie?

Dowiedz się więcej o tym co chciałes wiedzieć o aplikacjach na zamówienie ale bałeś się zapytać.

Tworzenie aplikacji na zamówienie — krok po kroku

Współpraca z Develos w zakresie tworzenia aplikacji na zamówienie zaczyna się zawsze od rozmowy, podczas której klient przedstawia swoje potrzeby, wymagania i możliwości. Następnie na podstawie zebranych informacji przeprowadzona zostaje wycena aplikacji webowej, desktopowej lub mobilnej.

W pierwszej kolejności tworzymy prototyp, a dopiero po jego akceptacji przez klienta przystępujemy do właściwych prac. Składa się na nie implementacja, testy i wdrożenie oprogramowania, a w razie potrzeby także hostowanie aplikacji na zamówienie i zapewnienie stałej pomocy technicznej.

Na jakie systemy można stworzyć aplikację na zamówienie?

Aplikacje na zamówienie mogą występować pod wieloma postaciami. Dużą popularnością cieszą się obecnie aplikacje webowe, czyli dostępne z poziomu przeglądarki internetowej, z uwagi na swoją uniwersalność. Można uruchomić je na niemal każdym urządzeniu i systemie z dostępem do Internetu.

To jednak nie wszystko. Wiele firm sięga również po aplikacje mobilne, w tym przede wszystkim aplikacje na Androida na zamówienie, a także rozwiązania na iOS. Z roku na rok pojawiają się bowiem coraz większe oczekiwania, aby wszystkie sprawy można było wygodnie załatwić przy pomocy smartfona, w dostosowanym do tego oprogramowaniu, bez konieczności sięgania po laptopa czy komputer.

Popularność aplikacji mobilnych na zamówienie (oraz webowych) nie oznacza, że nie tworzy się już bardziej klasycznego oprogramowania, które wyprzedza gwałtowny rozwój technologii chmurowej, czyli aplikacji desktopowych. One również wciąż mają swoje zastosowanie.

Ile kosztuje aplikacja na zamówienie?

Dokładny koszt aplikacji na zamówienie różni się w zależności od okoliczności, dlatego trudno o dwa przykłady oprogramowania, którego wykonanie kosztowałoby tyle samo.

Ustalając koszt realizacji, firmy programistyczne zwracają uwagę m.in. na wybraną platformę (czy chodzi o tworzenie aplikacji mobilnych na zamówienie, czy webowych lub desktopowych, i o jaki dokładnie system chodzi), skalę oprogramowania i funkcje, które ma ona posiadać.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania wyceny!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi wpisami blogowymi. Znajdziesz tam ciekawe informacje ze świata IT!

Najlepsza jakość współpracy wynika ze zindywidualizowanego podejścia i doskonałego zrozumienia drugiej strony. Dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje potrzeby i przedstawić odpowiednią ofertę na nasze usługi.

Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna. Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić jakość naszych usług.