DevelosTworzenie aplikacji webowychAplikacje webowe dla katowickich firm

Aplikacje webowe dla katowickich firm

Aplikacje webowe dla katowickich przedsiębiorstw są skutecznym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów, zaangażowanie obecnych lub zwiększenie efektywności pracy. Doświadczeni specjaliści z Develos przygotują, przetestują i wdrożą skalowalne, bezpieczne oprogramowanie skrojone na miarę Twojej firmy.

Nasze mocne strony

Nowoczesne technologie
Korzystaj z najnowszych rozwiązań. Wykorzystujemy potęgę React i Vuejs, dostarczając interaktywne i nowoczesne rozwiązania z oparte o najpopularniejsze technologie frontendowe.
Light Client
To nasze autorskie połączenie nowoczesnych technologii z minimalistycznym podejściem. Gotowy ecosystem dostarczający niestandardowych rozwiązań usprawniających start projektu.
CI&CD
Nasze aplikacje dostarczamy z wykorzystaniem Continuous Deployment i Continuous Integration. Wszystko hostowane jest za pomocą Kubernetesa a deployowane z wykorzystaniem Octopusa.
Aplikacje mobilne
Specjalizujemy się w ich tworzeniu aplikacji mobilnych z wykorzystaniem React Native. Dostosujemy twoj projekt do mobilnego stylu oraz stworzymy natycne części w iOS oraz Androidzie.

Aplikacje webowe w Katowicach – dlaczego warto je tworzyć?

Wraz z upływem lat klienci wymagają od witryn internetowych firm coraz większej interaktywności. Statyczne strony internetowe, na których można tylko przeczytać informacje o ofercie przedsiębiorstwa i sprawdzić jego dane kontaktowe, nie spełniają wymagań współczesnych odbiorców.

Wysokiej jakości aplikacja webowa dla katowickiej firmy może oznaczać większe zainteresowanie oferowanymi produktami lub usługami, budowanie pozycji pioniera w branży oraz wyprzedzenie konkurencji.

Często spotykane typy aplikacji internetowych to między innymi aplikacje finansowe, rezerwacyjne (na przykład pozwalające zapisać się na wizytę lub spotkanie bez telefonicznego umawiania się) i zakupowe. Oprogramowanie dla klientów to niejedyna dostępna opcja.

Dedykowane oprogramowanie internetowe dla pracowników również jest warte rozważenia. Może posłużyć między innymi do zarządzania zasobami lub relacjami z klientami, rozwiązywania problemów, łatwiejszej współpracy między poszczególnymi działami i nie tylko. Dostępnych możliwości jest znacznie więcej – wszystko zależy od potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Zalety aplikacji internetowych dla katowickich firm

Nie bez przyczyny wśród firm z Katowic aplikacje webowe cieszą się coraz większą popularnością. Przede wszystkim tego typu oprogramowanie jest niezwykle uniwersalne. Nie wymaga pobierania plików na urządzenie ani instalacji. Zadziała w połączeniu z każdym systemem operacyjnym i urządzeniem, o ile umożliwia ono skorzystanie z przeglądarki internetowej. Może więc stanowić alternatywę dla aplikacji mobilnej lub desktopowej (bądź być uzupełnieniem dla tego typu oprogramowania).

Dobrze przygotowana aplikacja internetowa katowickiej firmy charakteryzuje się skalowalnością. W praktyce oznacza to, że łatwo jest rozwijać ją, dodawać kolejne funkcjonalności i na bieżąco reagować na potrzeby użytkowników. To szczególnie ważne, jeśli przedsiębiorstwo chce zacząć od stosunkowo niewielkiej aplikacji (na przykład z uwagi na ograniczenia budżetowe), a następnie systematycznie ją rozbudowywać.

Dopasuj Technologię do Swojego Biznesu

Internet to nie tylko trend, to konieczność. Dowiedz się, jak aplikacje webowe budują nowoczesny wizerunek firmy, usprawniają operacje i ułatwiaja realizowanie celów biznesowych.

Aplikacje webowe dla katowickich firm – jakie zagrożenia się z nimi wiążą?

Posiadanie własnej aplikacji webowej dla katowickich firm jest dużą szansą, ale jednocześnie niesie za sobą pewne zagrożenia. W szczególności, jeśli oprogramowanie przetwarza dane użytkowników (przede wszystkim dane osobowe i płatnicze).

Żeby nie narazić się na negatywne konsekwencje wizerunkowe, a potencjalnie także finansowe (na przykład w przypadku wycieku danych), przedsiębiorstwo musi zadbać o wysoki poziom techniczny aplikacji i zapewnienie odpowiedniego standardu bezpieczeństwa.

Jak to zrobić? Wystarczy powierzyć przygotowanie aplikacji wykwalifikowanym specjalistom, którzy zapewnią, że spełni ona wszystkie branżowe standardy i będzie zarówno intuicyjna i wydajna, jak i bezpieczna.

Jak powstają aplikacje webowe dla katowickich firm?

W Develos kładziemy duży nacisk na transparentność procesu tworzenia aplikacji internetowych dla katowickich firm (i nie tylko). Zapewnienie klientowi kontroli nad każdym etapem realizacji projektu przekłada się na zadowolenie z rezultatu i pełną zgodność produktu końcowego z wizją przedsiębiorstwa.

Zanim na dobre przystąpimy do prac nad aplikacją, zawsze w pierwszej kolejności zbieramy listę potrzeb i wymagań klienta, a następnie na tej podstawie przygotowujemy wstępny prototyp. Takie rozwiązanie pozwala wprowadzić ewentualne zmiany w dokumentacji projektowej odpowiednio wcześnie, aby nie tracić czasu na funkcjonalności, które ostatecznie nie pojawią się w wersji ostatecznej.

Gdy wszelkie formalności zostaną dopięte na ostatni guzik, przejdziemy do implementacji, testowania i wdrażania aplikacji (wraz z usługą hostowania aplikacji lub bez niej, w zależności od potrzeb klienta). Regularne spotkania statusowe, a także wzgląd w platformę testową gwarantują klientowi możliwość czuwania nad postępem prac.

Nasza oferta nie kończy się na tworzeniu aplikacji webowych dla katowickich przedsiębiorstw. Zapewniamy wsparcie techniczne i pomoc w dalszym rozwoju oprogramowania, a także modyfikujemy i usprawniamy już istniejące aplikacje przygotowane przez inne zespoły.

Jakiej firmie zlecić stworzenie aplikacji webowej w Katowicach?

Nie warto zlecać tworzenia (a także rozwijania lub wspierania) aplikacji internetowej w Katowicach lub dowolnym innym mieście na chybił trafił. W takim wypadku ryzykuje się, że oprogramowanie nie powstanie na czas lub będzie naszpikowane błędami, które przełożą się na negatywny odbiór aplikacji przez użytkowników.

Znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest postawienie na rzetelną firmę z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. Zespół Develos zrealizował już wiele projektów – od niewielkich, po niezwykle rozbudowane i wymagające, dla firm z różnorodnych branż. Składają się na niego liczni specjaliści o zróżnicowanych umiejętnościach, co pozwala nam odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale znamy najlepsze i najpopularniejsze technologie oraz metodyki, w tym między innymi React, Vue Js oraz Mongo.

Możemy wykonać aplikację według specyfikacji określonej samodzielnie przez klienta, ale chętnie pomagamy także w ustaleniu wszystkich szczegółów firmom, które mają pomysł na oprogramowanie, ale nie wiedzą, jak najlepiej go zrealizować.

Aplikacje webowe dla katowickich firm – koszt wykonania

Aplikacje internetowe katowickich firm są niezwykle różnorodne. Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na proste, ale przydatne oprogramowanie, inni inwestują w zaawansowane aplikacje wychodzące naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających użytkowników.

W związku z tym koszt realizacji projektu nie jest równy dla każdego przedsięwzięcia. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu dokonania wyceny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę między innymi takie czynniki, jak typ aplikacji oraz funkcjonalności, które ma oferować. Oprócz rozliczenia na zasadzie fixed-price oferujemy także outsourcing zespołu (np. do zadań związanych z pomocą techniczną) i body leasing pojedynczych ekspertów.

Stack technologiczny

Zobacz z jakim web-stackiem technologicznym pracujemy najczęściej

Najlepsza jakość współpracy wynika ze zindywidualizowanego podejścia i doskonałego zrozumienia drugiej strony. Dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje potrzeby i przedstawić odpowiednią ofertę na nasze usługi.