DevelosOutsourcing IT od DevelosOutsourcing IT w Krakowie

Outsourcing IT w Krakowie

Outsourcing IT w Krakowie Krakowie i okolicach dla wymagających firm. Develos zapewnia opiekę informatyczną na najwyższym poziomie. Wykwalifikowany zespół, wieloletnie doświadczenie i znajomość najnowszych technologii.

Nasze mocne strony

Wykwalifikowani specjaliści
Współpracujemy z programistami budującymi aplikacje dla każdej platformy. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego developera dla Twojego projektu
Zespóły developerskie
Od samego początku, możemy zapewnić Ci grupę specjalistów w której skład wchodzą ludzie którzy współpracowali ze sobą już wcześniej dzięki temu mogą zapewnić najlepszą jakość od 1 dnia pracy
Kompleksowa obsługa
Zaprojektujemy i wdrożymy architekturę, opracujemy rozwiązania techniczne, przygotujemy testy i zautomatyzujemy ich implementacje, zapewniając wsparcie techniczne w kolejnych etapach projektu.
Zapewnienie jakości
Im szybciej zostanie i naprawiony błąd, tym mniejsze są jego koszty. Pomagamy w zapewnieniu jakości i uzyskaniu najlepszej stabilności oraz długoterminowej oszczędności kosztów

Co składa się na IT outsourcing w Krakowie?

Outsourcing IT w Krakowie i innych miastach może przybierać różną formę w zależności od potrzeb klienta. Nasi eksperci mogą wesprzeć Cię między innymi w tworzeniu, rozwijaniu, modyfikacji czy usuwaniu błędów w aplikacji desktopowej, mobilnej lub webowej, a także w przygotowaniu zupełnie nowych, dedykowanych rozwiązań.

Możliwości jest wiele i tylko od okoliczności (branży, potrzeb i celów klienta) zależy, które zostaną wykorzystane. Naszym zadaniem jest zrealizować wizję firmy. Nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej. Chętnie poznamy Twój pomysł i doradzimy, jakie technologie i rozwiązania pozwolą osiągnąć najlepsze rezultaty.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi informatycznej krakowskich firm?

Duża popularność zewnętrznej obsługi informatycznej firm w Krakowie (i nie tylko) wynika z kilku istotnych czynników. Samodzielna realizacja projektów związanych z nowoczesnymi technologiami jest dla wielu firm nieopłacalna, uciążliwa lub zbyt wymagająca.

Zorganizowanie wewnętrznego działu IT przede wszystkim wymaga dużo czasu i środków. Należy przygotować się na długą, kosztowną rekrutację, a następnie na koszty i problemy związane z wdrożeniem pracowników i ich dalszym utrzymaniem (m.in. z uwagi na wydatki na cele socjalne). Outsourcing IT w Krakowie i okolicach pozwala uzyskać profesjonalne wsparcie szybko, skutecznie i bez dużej ilości uciążliwych formalności.

Przedsiębiorstwo oszczędza czas i pieniądze, a zyskuje możliwość bardzo szybkiego rozpoczęcia realizacji projektu. Czas często gra w tego typu przypadkach dużą rolę, a każdy tydzień czy miesiąc opóźnienia utrudnia uzyskanie przewagi konkurencyjnej i przyciągnięcie uwagi klientów. Dzięki specjalistycznej opiece informatycznej firma z Krakowa może w krótkim czasie wdrożyć nowe, skuteczne rozwiązania, oparte na najskuteczniejszych i najpopularniejszych technologiach oraz metodykach.

Outsourcing IT w Krakowie — na jakich warunkach odbywa się współpraca?

Warunki, na jakichś świadczone są usługi informatyczne w Krakowie i okolicach są zawsze oparte na indywidualnych ustaleniach. Kładziemy nacisk na to, aby skroić ofertę na miarę potrzeb danego klienta, między innymi w takich kwestiach, jak dokładny zakres świadczonych usług, okres trwania umowy, godziny dostępności specjalistów oraz forma współpracy (zdalna, stacjonarna lub hybrydowa).

Decydując się na outsourcing IT w Krakowie z Develos zyskujesz wsparcie wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, w tym deweloperów, inżynierów oprogramowania i architektów systemów. Szeroka, doświadczona kadra zapewnia możliwość realizacji nawet najbardziej wymagających i ambitnych projektów.

Technologie

Nasz outsourcing IT to najpopularniejsze technologie dedykowane do budowy zaawansowanych platform

Kiedy obsługa informatyczna w Krakowie będzie przydatna?

Profesjonalna obsługa informatyczna w Krakowie będzie dobrym rozwiązaniem w firmach, które w ogóle nie posiadają wewnętrznego działu IT, ale też w wielu przedsiębiorstwach, które go mają. Wewnętrzny zespół może bowiem nie dysponować mocami przerobowymi czy wiedzą potrzebnymi do realizacji konkretnych zadań.

Outsourcing IT w Krakowie przyda się zarówno firmom, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w dziedzinie nowych technologii (np. chcą założyć stronę internetową przedsiębiorstwa), jak i bardziej doświadczonym podmiotom, którym zależy na oferowaniu swoim klientom, partnerom biznesowym i pracownikom zaawansowanych, dedykowanych rozwiązań.

Outsourcing IT dopasowany do potrzeb.

Terminowa i efektywna realizacja powierzonych zadań, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście.

Kluczowe aspekty Outsourcingu IT

Zrozumienie i skuteczne zarządzanie procesem outsourcingu w dziedzinie technologii informacyjnych jest kluczowe dla wielu organizacji, dążących do optymalizacji działań, oszczędności kosztów i skupienia się na swojej głównej działalności. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące outsourcingu IT

W jakich branżach sprawdzi się outsourcingu IT w Krakowie?

Usługi informatyczne dla krakowskich firm sprawdzą się niezależnie od branży. Obecnie praktycznie każde przedsiębiorstwo, czy to działające zdalnie, czy stacjonarnie, korzysta w jakimś stopniu z rozwiązań IT lub powinno to robić, aby nie pozostać w tyle za konkurencją.

Sklepy internetowe, punkty usługowe (na przykład salony kosmetyczne, fryzjerskie), firmy produkcyjne, biura księgowe i rachunkowe — to tylko kilka przykładów przedsiębiorstw, które mogą wymagać profesjonalnego wsparcia z zakresu nowoczesnych technologii.

Obecnie klienci w większości branż często i chętnie korzystają z dobrodziejstw technologii informatycznych, dlatego niedopasowanie się do bieżących trendów może zmniejszyć zainteresowanie świadczonymi usługami czy oferowanymi produktami.

Ile kosztuje obsługa informatyczna firm w Krakowie?

Opieka informatyczna w Krakowie i okolicach może wiązać się z różnymi kosztami w zależności od zapotrzebowania danej firmy. Zarówno, jeśli chodzi o zakres umiejętności ekspertów niezbędnych do realizacji projektu, jak i czasu pracy potrzebnego do wykonania wyznaczonych zadań.

Istnieje możliwość wynajęcia pojedynczego pracownika lub całego zespołu. W obu tych przypadkach rozliczenie opiera się na ilości godzin przepracowanych w danym okresie rozliczeniowym oraz na stawce godzinowej ustalonej dla poszczególnych ekspertów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz z łatwością skalować wsparcie do swoich potrzeb i unikać płacenia za usługi, których nie potrzebujesz.

Alternatywnym rozwiązaniem jest wykonanie całego projektu według z góry przyjętej specyfikacji, za precyzyjnie ustaloną kwotę. W takim wypadku od razu wiesz, ile zapłacisz za całość realizacji.

Jak przebiega realizacja usług informatycznych w Krakowie?

Decydując się na skorzystanie ze wsparcia Develos, możesz liczyć na przejrzyste i dopasowane do potrzeb firmy warunki współpracy. Naszym pierwszym krokiem jest zawsze szczera rozmowa, w której ustalamy cele, potrzeby i możliwości firmy.

Chcemy poznać Twój pomysł i omówić to, jak możemy zamienić go na rzeczywistość. Wspólnie ustalimy parametry obsługi informatycznej w Krakowie lub innej lokalizacji, tak aby w pełni odpowiadały oczekiwaniom przedsiębiorstwa.

Transparentność jest dla nas kluczowa, dlatego będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o efektach naszej pracy. Dostaniesz także możliwość podejrzenia na własne oczy, jak postępuje realizacja projektu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy kolejne etapy wykonywania powierzonych zadań.

Specjalizujemy się nie tylko w wykonywaniu różnego typu aplikacji i dedykowanych rozwiązań, ale także w dostarczaniu długoterminowego wsparcia. Gotowy projekt może być modyfikowany i dalej usprawniany, tak, aby sprostać wszystkim potrzebom użytkowników.

O czym pamiętać, decydując się na outsourcing IT w Krakowie?

Outsourcing IT w Krakowie i innych miejscowościach to znane i lubiane rozwiązanie, które może przynieść świetne efekty. Warto jednak pamiętać, że poziom zadowolenia z usług outsourcingowych będzie powiązany z terminowością, rzetelnością i profesjonalizmem firmy, która je świadczy.

Dlatego warto postawić na zaufaną firmę outsourcingową, taką jak Develos, która może legitymować się pozytywnymi opiniami dotychczasowych klientów oraz zróżnicowanym, rozbudowanym portfolio.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi wpisami blogowymi. Znajdziesz tam ciekawe informacje ze świata IT!

Najlepsza jakość współpracy wynika ze zindywidualizowanego podejścia i doskonałego zrozumienia drugiej strony. Dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje potrzeby i przedstawić odpowiednią ofertę na nasze usługi.