DevelosLight Client
Przejdź do: Strona Główna

Light Client

Gotowy ekosystem który pozwoli przyspieszyć proces tworzenia Twojego oprogramowania. Gotowy panel, zarządzanie użytkownikami, testy automatyczne i o wiele więcej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów zbudowaliśmy rozwiązanie, które znacząco pozwala przyspieszyć proces budowy nowego rozwiązania.

Z naszego doświadczenia wynika, że duża część oprogramowania posiada część wspólnych funkcjonalności, które nasz ecosystem dostarcza jako gotową część funkcjonalności. Jeżeli potrzebujesz jakiejś z już gotowych funkcji naszego ecosystemu my po prostu Ci ją włączymy i nie będziesz musiał czekać ani planować czasu na jej development w budowie Twojego projektu. To znacząco skraca czas pracy bo już od pierwszego dnia możemy realizować budowe Twojego pomysłu.

Gotowa obsługa użytkowników

Rejestracja, Logowanie, Przypisywanie uprawnień, Reset hasła i pełna obsługa użytwkonika wraz ze zmianą hasła i jego odzyskiwaniem. W tym wsparcie dla różnych profili użytkowników dzięki czemu można tworzyć osobne podsystemy z różnymi zestawami funkcjonalności.

Wsparcie wielojęzykowości

Wspólcześnie ważne jest to aby trafić do jak najszerszego grona odbiorców, nie tylko w kraju ale także i za granicą. Light Client dostarcza gotową obsługę wielu języków, z łatwym w użyciu panelem za pomocą którego można zarządzać treścią w każdym z nich.

Gotowy Panel Administracyjny

Wraz z platformą otrzymujesz gotowy panel administracyjny który możesz wykorzystać do budowy części administracyjnej jak i calego Twojego projektu. Panel tak jak cały system wspiera whitelabeling więc w łatwy sposob możesz go dostosować do kolorystyki Twojego projektu.

Integracja z międzynarodowymi systemami płatniczymi

Wspieramy obsługe płatności takich dostawców jak NETS (Norwegia), Przelewy24, PayU, czy PayPal dzięki temu w szybkim czasie możesz zacząć je otrzymywać a ich wdrożenie będzie polegało wyłączenie na podpięciu Twojego konta.

Obsługa szablonów i wysyłki e-mail

Gotowe szablony podstawowych emaili (rejestracja, odzyskiwanie hasla, autoryzacja wieloskladnikowa) na wszystkie obsługiwane języki wraz z panelem do ich łatwej edycji. Dodatkowo nasz system wspiera whitelabeling a więc możesz łatwo zmodyfikować wbudowany branding wiadomości emaili.

Automatyzacja CI/CD

Nasza platforma zbudowna jest z użyciem dotneta oraz vuejs. Wszystkie jej komponenty zostały dostosowane do działania z dockerem oraz kubernetesem. To powoduje że proces wdrożenia na środowisko jest całkowicie zautomatyzowany, a do zarządzania używamy podejścia GitOps.

Już w ciagu jednego dnia od rozpoczęcia prac jesteś w stanie dostać dostęp do środowiska testowego na którym będziesz mógł na bieżąco mieć wgląd w proces budowy, a to wszystko dzięki wykorzystaniu Light Clienta jako ekosystemu.

Funkcjonalności

  • wsparcie rejestracji, logowania i zarządania użytkownikami
  • integracja z systemami płatniczymi (między innymi NETS, PayPal, PayU i inne)
  • obsługa wysyłki i szablonów email
  • gotowy panel administracyjny
  • wsparcie dla whitelabbelingu - dopasowanie istniejacych widkow do twojego brandu
  • rejestracja i weryfikacja audit logów
  • wsparcie wielu języków z gotowym Panelem zarządzania treścią
  • wsparcie zarządzania uprawnieniami i rolami
  • automatyczne testy wbudowanej funkcjonalności
  • gotowe skrypty do wdrażania aplikacji na środowisko kubernetesowe

Zwiększ efektywność projektu

Zwiększ efektywność rozwijania projektu dzięki naszemu gotowemu ekosystemowi. Aktywuj kluczowe funkcje natychmiast, od wsparcia użytkownika po wielojęzyczne możliwości i płynne integracje płatności. Odkryj bezproblemowe zarządzanie projektem dzięki naszemu gotowemu panelowi administracyjnemu. Gotów na kolejny krok?

Najlepsza jakość współpracy wynika ze zindywidualizowanego podejścia i doskonałego zrozumienia drugiej strony. Dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje potrzeby i przedstawić odpowiednią ofertę na nasze usługi.