DevelosO nas

Naszą wizją
jest innowacyjność

Chcemy, aby na stałe zagościła we wszystkich rozwiązaniach technologicznych, gwarantując bezpieczeństwo oraz prostotę użytku. Wszystko po to, aby pozwolić odnosić sukcesy naszym partnerom i pracownikom. Wierzymy bowiem, że taka postawa jest kluczem do osiągnięcia założonego celu istnienia firmy.

Łączy nas pasja do tworzenia nowych rozwiązań

Dawid Ratajczak

CEO

Współzałożyciel firmy i absolwent Politechniki Gdańskiej, Specjalizuje się w budowaniu architektury, zabezpieczaniu i wdrażaniu aplikacji, a także budowaniu CI/CD. Po godzinach angażuje się w biegi przeszkodowe OCR a także budowanie konstrukcji z drewna.

Founder

Damian Gajos

CTO

Współzałożyciel firmy i absolwent Politechniki Gdańskiej, Specjalizuje się projektowaniu i budowie skalowalnych aplikacji opartych o architekturę mikroserwisów z wykorzystaniem NoSQL. Poza pracą lubi spędzać czas aktywnie, między innymi trenując triathlon.

Jesteśmy zespołem ludzi, których połączyła
pasja do nowych technologi i programowania.

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści od architektury systemów, inżynierowie oprogramowania oraz programiści. Współpracujemy również z grafikami oraz ekspertami od user expirience. Zajmujemy się tworzeniem własnych rozwiązań oraz realizacją outsourceingowych projektów dla naszych klientów.

W naszej pracy przygotowujemy produkty, które będa spełniają najwyższe standardy programowania oraz standardy osób, które z nich korzystają. Jesteśmy w stanie dostarczyć oprogramowanie każdego rodzaju, dzięki czemu jeszcze łatwiej potrafimy dopasować się do stawianych nam wymagań. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta, wysoka jakość usług oraz terminowość ich realizacji.

Priorytety funkcjonowania

Każdy z nas bezwzględne przestrzega reguł uczciwego postępowania w działalności zawodowej. Zasada ta nie dopuszcza żadnych kompromisów prowadzących do przedkładania interesów osobistych nad interesy firmy jak i w stosunkach z partnerami zewnętrznymi.

Poczucie przynależności

Dążymy do tego aby zagwarantować naszym pracownikom jak najlepsze miejsce do pracy. Dbamy o ich ciągły rozwój oraz integrację, aby wiedzieli, że firma działa również po to, aby pomóc im w spełnianiu swoich celów.

Partnerskie podejście

Jesteśmy przekonani, że dobre relacje można zbudować tylko poprzez partnerskie podejście. Wiemy, że nasza praca oraz jakość wpływa na późniejsze działania klienta, przez co musimy zrobić wszystko, aby mu w tych działaniach pomóc.

Potrzeba doskonalenia

Nieustanny postęp technologi informatycznych wymaga od nas działań mających na celu ciągły rozwój naszych pracowników. Dlatego dbamy, aby każdy w naszej firmie, mógł rozwijać się w dziedzinach jakich ten rozwój jest mu niezbędny, wysyłając naszych pracowników na szkolenia kiedy tylko uznają to za stosowne.

Stawianie czoła wyzwaniom

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te trudniej uzyskiwalne. Wierzymy, że dzięki mocnemu zespołowi profesjonalistów stworzymy każdy projekt, pogłębiający przy tym doświadczenie przydatne w późniejszej pracy programistycznej.

Innowacyjność czyli nowoczesność

Konwencjonalne i sprawdzone rozwiązania uznajemy za podstawę działania, ale zawsze staramy się wprowadzac nowe, innowacyjne elementy, których działanie może w istotny sposób pomóc naszym kontrahentom.

W naszej pracy korzystamy z najpopularniejszych technologii połączonych z rozbudowanymi frameworkami, co pozwala nam przygotować rozwiązania zgodnie z pomysłem klienta

Tworzymy aplikacje desktopowe, webowe oraz mobine. Do ich budowy wykorzystujemy najnowsze technologie, dobrane na miarę projektu i zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Oferujem pomoc z wyborem technologii odpowiedniej dla projektu a także przeprowadzamy szkolenia z obsługi przygotowanych przez nas rozwiązań.

Taka różnorodność pozwala nam tworzyć:

Systemy dedykowane

Aplikacje web

Aplikacje mobilne

Systemy IOT

Najlepsza jakość współpracy wynika ze zindywidualizowanego podejścia i doskonałego zrozumienia drugiej strony. Dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje potrzeby i przedstawić odpowiednią ofertę na nasze usługi.

Ochrona Twojej prywatności jest dla nas ważna. Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić jakość naszych usług.