DevelosOutsourcing IT od DevelosOutsourcing IT w Poznaniu

Outsourcing IT w Poznaniu

Outsourcing IT w Poznaniu z Develos — wsparcie zewnętrznego zespołu doświadczonych programistów, inżynierów oprogramowania, architektów systemów i nie tylko. Aplikacje webowe, desktopowe, mobilne, dedykowane rozwiązania i wiele więcej.

Nasze mocne strony

Wykwalifikowani specjaliści
Współpracujemy z programistami budującymi aplikacje dla każdej platformy. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego developera dla Twojego projektu
Zespóły developerskie
Od samego początku, możemy zapewnić Ci grupę specjalistów w której skład wchodzą ludzie którzy współpracowali ze sobą już wcześniej dzięki temu mogą zapewnić najlepszą jakość od 1 dnia pracy
Kompleksowa obsługa
Zaprojektujemy i wdrożymy architekturę, opracujemy rozwiązania techniczne, przygotujemy testy i zautomatyzujemy ich implementacje, zapewniając wsparcie techniczne w kolejnych etapach projektu.
Zapewnienie jakości
Im szybciej zostanie i naprawiony błąd, tym mniejsze są jego koszty. Pomagamy w zapewnieniu jakości i uzyskaniu najlepszej stabilności oraz długoterminowej oszczędności kosztów

Outsourcing IT w Poznaniu — dlaczego warto skorzystać z usługi?

Outsourcing usług IT w Poznaniu i okolicach jest skutecznym sposobem na realizację nawet najbardziej wymagających projektów i zadań. Zatrudnienie i utrzymanie wewnętrznego zespołu specjalistów jest czasochłonnym i kosztownym rozwiązaniem, które ostatecznie nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Skorzystanie z usług rzetelnej firmy outsourcingowej pozwala natomiast oszczędzić czas i pieniądze.

Przedsiębiorstwo natychmiast zyskuje dostęp do ekspertyzy doświadczonych specjalistów, bez konieczności organizowania rekrutacji czy późniejszego długotrwałego wdrażania pracowników. Nie ma potrzeby ponoszenia wydatków socjalnych czy brania na siebie problemów związanych z możliwością zachorowania pracowników, czy urlopami wypoczynkowymi.

Dzięki outsourcingowi IT w Poznaniu firma może skupić się na innych, priorytetowych aspektach swojej działalności, a stworzenie, rozwijanie czy wspieranie potrzebnych rozwiązań z zakresu IT pozostawić w zaufanych rękach zewnętrznych specjalistów.

Technologie

Nasz outsourcing IT to najpopularniejsze technologie dedykowane do budowy zaawansowanych platform

Jak wybrać outsourcing usług IT w Poznaniu?

W zakresie wyboru firm outsourcingowych IT Poznań daje przedsiębiorcom wiele możliwości, jednak nie wszystkie równie dobrze sprawdzą się w każdym przypadku. Wybierając wykonawcę usług outsourcingowych, warto mieć na uwadze cel, który chce się osiągnąć, a także to, co jest potrzebne do jego zrealizowania (np. konkretna technologia lub metodyka pracy).

Z uwagi na szeroką kadrę ekspertów o różnych specjalizacjach, Develos jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli masz pomysł, ale nie wiesz, co dokładnie jest konieczne do zamienienia go w rzeczywistość, nie ma powodu do obaw.

Chętnie zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami i pomożemy Ci dobrać optymalne parametry współpracy. Działamy między innymi przy wykorzystaniu takich technologii, jak C#, React, Vue Js, MS SQL czy Mongo. W zależności od potrzeb oferujemy outsourcing IT w Poznaniu w formie zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej.

Outsourcing IT w Poznaniu

Zależy Ci na terminowej realizacji powierzonych zadań i sprawnej, bezproblemowej współpracy?

Kluczowe aspekty Outsourcingu IT

Zrozumienie i skuteczne zarządzanie procesem outsourcingu w dziedzinie technologii informacyjnych jest kluczowe dla wielu organizacji, dążących do optymalizacji działań, oszczędności kosztów i skupienia się na swojej głównej działalności. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące outsourcingu IT

Outsourcing IT w Poznaniu – kto powinien z niego skorzystać?

W Poznaniu outsourcing IT cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorstw działających w rozmaitych branżach, o różnorodnej formie prawnej i rozmiarze (od niewielkich działalności, po korporacje).

Obecnie nowoczesne rozwiązania z zakresu IT będą przydatne w niemal każdym sektorze, aby usprawnić proces składania zamówień, komunikacji, raportowania działań i nie tylko. Podstawą jest posiadanie własnej aplikacji mobilnej, często nie obejdzie się także bez stworzenia dedykowanego rozwiązania pod potrzeby pracowników przedsiębiorstwa.

Po outsourcing usług IT w Poznaniu sięgają zarówno firmy, które nie mają wewnętrznego działu IT, jak i te, które co prawda go posiadają, ale nie jest on w stanie sprostać danemu projektowi. Na przykład z uwagi na brak znajomości technologii potrzebnych do jego realizacji.

Ile kosztuje outsourcing IT w Poznaniu?

Transparentność współpracy jest naszym priorytetem, dlatego przy usłudze outsourcingu IT w Poznaniu stosujemy rozliczenie oparte na stawkach godzinowych poszczególnych członków zespołu, ustalanych przed rozpoczęciem działań. Następnie po upłynięciu okresu rozliczeniowego podliczane są ilości godzin realnie przepracowane w tym czasie nad danym projektem.

Takie rozwiązanie gwarantuje, że klient płaci jedynie za rzeczywiste wsparcie, które otrzymał. Outsourcing IT w Poznaniu charakteryzuje się dużą elastycznością współpracy. W zależności od budżetu i aktualnych wymagań projektu można go skalować w górę lub w dół tak, aby odpowiadał bieżącej sytuacji i potrzebom.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi wpisami blogowymi. Znajdziesz tam ciekawe informacje ze świata IT!

Najlepsza jakość współpracy wynika ze zindywidualizowanego podejścia i doskonałego zrozumienia drugiej strony. Dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje potrzeby i przedstawić odpowiednią ofertę na nasze usługi.