O nas

Naszą wizją jest innowacyjność.

Chcemy, aby na stałe zagościła we wszystkich rozwiązaniach technologicznych, gwarantując bezpieczeństwo oraz prostotę użytku. Wszystko po to, aby pozwolić odnosić sukcesy naszym partnerom i pracownikom. Wierzymy bowiem, że taka postawa jest kluczem do osiągnięcia założonego celu istnienia firmy.

Nasze wartości

Jesteśmy zespołem ludzi, których połączyła pasja do nowych technologi i programowania.

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści od architektury systemów, inżynierowie oprogramowania oraz programiści. Współpracujemy również z grafikami oraz ekspertami od user expirience. Zajmujemy się tworzeniem własnych rozwiązań oraz realizacją outsourceingowych projektów dla naszych klientów. W naszej pracy przygotowujemy produkty, które będa spełniają najwyższe standardy programowania oraz standardy osób, które z nich korzystają. Jesteśmy w stanie dostarczyć oprogramowanie każdego rodzaju, dzięki czemu jeszcze łatwiej potrafimy dopasować się do stawianych nam wymagań. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta, wysoka jakość usług oraz terminowość ich realizacji.

Priorytety funkcjonowania

Każdy z nas bezwzględne przestrzega reguł uczciwego postępowania w działalności zawodowej. Zasada ta nie dopuszcza żadnych kompromisów prowadzących do przedkładania interesów osobistych nad interesy firmy jak i w stosunkach z partnerami zewnętrznymi.

Poczucie przynależności

Dążymy do tego aby zagwarantować naszym pracownikom jak najlepsze miejsce do pracy. Dbamy o ich ciągły rozwój oraz integrację, aby wiedzieli, że firma działa również po to, aby pomóc im w spełnianiu swoich celów.

Partnerskie podejście

Jesteśmy przekonani, że dobre relacje można zbudować tylko poprzez partnerskie podejście. Wiemy, że nasza praca oraz jakość wpływa na późniejsze działania klienta, przez co musimy zrobić wszystko, aby mu w tych działaniach pomóc.

Potrzeba doskonalenia

Nieustanny postęp technologi informatycznych wymaga od nas działań mających na celu ciągły rozwój naszych pracowników. Dlatego dbamy, aby każdy w naszej firmie, mógł rozwijać się w dziedzinach jakich ten rozwój jest mu niezbędny, organizując regularne szkolenia (min. 2 razy w roku).

Stawianie czoła wyzwaniom

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te trudniej uzyskiwalne. Wierzymy, że dzięki mocnym zespołom profesjonalistów stworzymy każdy projekt, zdobwając przy tym doświadczenie przydatne w późniejszej pracy programistycznej.

Innowacyjność czyli nowoczesność

Konwencjonalne i sprawdzone rozwiązania uznajemy za podstawę działania, ale zawsze staramy się wprowadzac nowe, innowacyjne elementy, których działanie może w istotny sposób pomóc naszym kontrahentom.

Zakres działań

W naszej pracy korzystamy z najpopularniejszych technologii połączonych z rozbudowanymi frameworkami, co pozwala nam przygotować rozwiązania zgodnie z pomysłem klienta

Tworzymy aplikacje desktopowe, webowe oraz mobine. Do ich budowy wykorzystujemy najnowsze technologie, dobrane na miarę projektu i zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Oferujem pomoc z wyborem technologii odpowiedniej dla projektu a także przeprowadzamy szkolenia z obsługi przygotowanych przez nas rozwiązań.

Taka różnorodność pozwala nam specjalizować się w:

  • Aplikacjach dedykowanych

  • Aplikacjach (stronach) internetowych

  • Aplikacjach mobilnych

  • Systemach komunikacyjnych

MASZ PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+48 502 109 665

biuro@develos.pl

Kierownictwo

Dawid Ratajczak

Dawid Ratajczak

Założyciel

Absolwent Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, magister inżynier o specjalizacji algorytmy i technologie internetowe. W latach 2015-2016 sprawował funkcję Przewodniczącego Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej gdzie kierował pracami najstarszej w Polsce jednostki samorządu studenckiego. Specjalizuje się w aplikacjach internetowych oraz mobilnych.

dawid.ratajczak@develos.pl

sprawdź profil LinkedIn